Skip links

Valodu pakalpojumu izcilība 18 gadu garumā

Vai zinājāt, ka mēs, Linearis Translations, savu darbību uzsākām jau 2003. gadā? 18. dzimšanas dienā vēlamies dalīties ar sasniegumiem un pastāstīt, kā mums šo gadu gaitā ir gājis! Atklāt panākumus un piedzīvojumus, kas mums ir ļāvuši izaugt par starptautiski atzītu uzņēmumu ar birojiem ne tikai Baltijas valstīs, bet pat Ķīnā, plašu lojālo klientu bāzi, progresīvu tehnoloģisko nodrošinājumu un galvenais – izcilu komandu un profesionāliem sadarbības partneriem visā pasaulē.

No pieticīga sākuma augstskolas kopmītnēs līdz starptautiska uzņēmuma jaudai divos kontinentos

Linearis dibinātājs un valdes loceklis Voldemārs Brēdiķis jau studiju laikā saprata, ka vēlas darboties uzņēmējdarbībā. Mācoties Ventspils augstskolā, Voldemārs aizrāvās ar valodām un tehnoloģijām, kā arī iepazinās ar vairākiem Ventspils Universitātes Tulkošanas studiju absolventiem, tāpēc lēmums par tulkošanas biroja izveidi bija loģisks un likumsakarīgs turpmākas profesionālās attīstības solis. Dibinot Lineairs, Voldemārs rada iespēju apvienot savas zināšanas un intereses ar iespēju pelnīt naudu un sniegt labumu lieliem un maziem uzņēmumiem un organizācijām.

Valodu pakalpojumi ikvienai situācijai

Astoņpadsmit gadu laikā esam kļuvuši par vienu no vadošajiem valodu pakalpojumu sniedzējiem Baltijas valstīs.  Šobrīd klientiem piedāvājam plaša spektra valodu pakalpojumus. Ne vien rakstisko tulkošanu, bet arī:

Savā darbībā pastāvīgi sekojam līdzi nozares aktualitātēm un jauninājumiem, elastīgi pielāgojoties un integrējot valodu jomas sasniegumus uzņēmuma procesos. Agrāk tik populārā manuālā rakstiskā tulkošana tagad ir apaudzēta gan ar novatoriskām tulkošanas programmām, gan mašīntulkošanas un pēcrediģēšanas rīkiem, pat liekot lietā mākslīgā intelekta sniegtās priekšrocības. Interese par tehnoloģijām un lingvistiskā izcilība ļauj mums piedāvāt inovatīvākās tulkošanas tehnoloģijas industrijā, pielāgojot tās katra klienta vajadzībām un pasūtījuma specifikai. Arī nesen piedzīvotie globālie izaicinājumi nav darbojušies kā šķērslis vai bremzējošs faktors mūsu komandai, jo krīzē esam raduši iespēju attīstīt jaunus darbības virzienus, un, pielāgojoties jaunajai realitātei, saviem klientiem piedāvājam arī jaunu pakalpojumu – attālināto sinhrono tulkošanu.

Linearis Translations skaitļos un faktos

Par mūsu paveikto runā arī skaitļi:

  • 4 – pārstāvniecības Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Ķīnā.
  • 100+ – tulkojumi veikti vairāk nekā 100 valodās un vairāk nekā 480 valodu kombinācijās;
  • 3,000+ – mūsu resursu tīklu šobrīd veido vairāk nekā 3000 speciālisti no visas pasaules;
  • 500,000+ – realizēto projektu skaits 18 gadu laikā;
  • 1,000,000,000+ – iztulkoto vārdu skaits kopš Linearis Translations pirmssākumiem.

Panākumu atslēga – klientu lojalitāte un talantu vadības stratēģija

Mūsu pakalpojumu nemainīgi augsto kvalitāti un stabilo sniegumu apliecina fakts, ka Linearis pirmais klients arī pēc 18 gadiem turpina novērtēt un izmantot mūsu sniegtos pakalpojumus.  Mūsu lojālo klientu bāzi veido arī vairāki citi dažādu nozaru uzņēmumi un organizācijas, kas jau ilgus gadus uztic valodu pakalpojumus mūsu komandai. Mēs priecājamies par katru lojālo klientu, un viens no klientu lojalitātes stūrakmeņiem ir regulāras atgriezeniskās saites veidošana, operatīvi noskaidrojot klientu vēlmes, vajadzības un iespaidus.  Īpaši klienti novērtē mūsu atsaucību, spēju profesionāli reaģēt uz dažādām situācijām un rast efektīvākos risinājumus viņu vajadzībām. Ieviestie talantu vadības procesi ļauj mums katram projektam piesaistīt piemērotākos speciālistus, piedāvājot individuālu attieksmi, kuru klienti jūt un novērtē.

Visu 18 gadu laikā Linearis Translations vienmēr ir bijis izslavēts ar labi attīstītām iekšējām procedūrām un inovācijām. Viens no panākumu galvenajiem balstiem ir mūsu talantu vadības stratēģija, kas ļāvusi mums gan augt kā kolektīvam, gan dot iespēju attīstīties katram individuāli. Šobrīd varu teikt, ka esam izaudzinājuši jaunu vadītāju paaudzi – profesionālu, zinošu un saliedētu. Mūs vieno ambīcijas, atjautība un godīgas savstarpējās attiecības. Linearis ir kļuvis par MVU (mazo un vidējo uzņēmumu) standartu profesionālo pakalpojumu sfērā.

Voldemārs Brēdiķis, Linearis Translations dibinātājs un valdes loceklis

Linearis panākumi nebūtu iedomājami bez uzticamajiem klientiem, zinošajiem un atsaucīgajiem sadarbības partneriem, kā arī, protams, mūsu darbiniekiem, kuru izcilais darbs 18 gadu garumā ir ļāvis mums kļūt par respektablu tulkošanas nozares uzņēmumu Latvijā un ārvalstīs. Vēlamies izteikt pateicību gan mūsu esošajiem, gan nākotnes klientiem, sadarbības partneriem un darbiniekiem! Linearis Translations veiksmes stāsts turpinās un var kļūt arī par daļu no jūsu uzņēmuma veiksmes virzīties uz jauniem panākumiem globālā mērogā. Vienmēr priecājamies par jauniem sadarbības partneriem un mūsu lieliskā komanda nodrošinās izcilu un personalizētu sadarbības pieredzi. Ja arī jums nepieciešams tulkojums vai cits ar valodu saistīts pakalpojums sazinietes ar mūsu komandu!